זיכרונות מחיים שלא חייתי

המסע בעקבות הזיכרונות שרציתי להפוך לשלי התחיל ללא תכנון מוקדם. הייתה זו שעת צהריים רגילה. בביתנו במושב נשמעו רק צלילים מרוחקים. טרטור של טרקטור, חריקה של עגלת חציר. שום דבר שיעיד על הסערה המתרגשת עליי. אף רמז לפלישת העבר אל תוך ההווה שלי, לסוּפה שפוררה לאבק את האשליה שהצלחתי לדחוק את הזיכרון למעמקי התודעה.

ספרי ילדים

הילדות שהחליפו את שערן

לפעמים טוב שחלומות לא מתגשמים... כמו ילדות רבות, דני, מיה, נועה ויהלי, מתקנאות לפעמים במראה של חברותיהן וחולמות להיראות כמותן. במהלך הסיפור, ארבע הגיבורות עוברות יחד חוויה דמיונית, שמסייעת להן לאהוב את המראה של עצמן, לראות את יתרונותיו, ולהעדיף אותו על פני הניסיון להידמות לאחרות. בכוח הדמיון והחלום הן בונות לעצמן תהליך של התקרבות מחודשת לשערן שלהן ולדמותן במראָה.

Hey! This is a Sticky Video

ספרי ילדים

אלברט עובר דירה

הַמִּשְׁפָּחָה עוֹבֶרֶת דִּירָה, וְאַלְבֵּרְט הַכְּלַבְלַב מֻדְאָג: מָה יִהְיֶה עִם הַצַּעֲצוּעִים שֶׁלּוֹ? הַאִם יָשׁוּב וְיִפְגֹּשׁ אֶת הַחֲבֵרִים שֶׁהוּא אוֹהֵב? הַאִם יִהְיוּ לוֹ חֲבֵרִים חֲדָשִׁים? סִפּוּרוֹ שֶׁל אַלְבֵּרְט יְסַיֵּעַ לַיְּלָדִים לְהִתְמוֹדֵד עִם הַפְּחָדִים הַכְּרוּכִים בְּמַעֲבַר דִּירָה וּבְמַעֲבָרִים אֲחֵרִים כְּגוֹן גַּן אוֹ בֵּית־סֵפֶר, וְיַעֲצִים בָּהֶם אֶת הַהֲבָנָה, שֶׁקֹּשִׁי הוּא אֶתְגָּר שֶׁאֶפְשָׁר לְהִתְגַּבֵּר עָלָיו. הַסֵּפֶר, הַמְּלֻוֶּה בְּאִיּוּרָיו הַמַּרְהִיבִים שֶׁל שִׁמְשׁוֹן קוֹטְלוֹבְסְקִי, נוֹלַד מִתּוֹךְ סִפּוּרִים שֶׁסִּפְּרָה הַמְּחַבֶּרֶת לְנֶכְדוֹתֶיהָ.בכוח הדמיון והחלום הן בונות לעצמן תהליך של התקרבות מחודשת לשערן שלהן ולדמותן במראָה.

דילוג לתוכן